Reklam
RADYO SOHBET SİTELERİNİN CİNİDİR
RADYO SOHBET SİTELERİNİN CİNİDİR
Bu yazı 137 views kez okundu.
3 Ekim 2016 00:52 tarihinde eklendi

RADYO SOHBET SİTELERİ

Sohbet Sitelerinde radyo genellikle çok önemsenmez. KumsalFm olarak bu ön yargıyı kırmaya karar verdik. İşin detayına inceliklerine inersek radyo sohbet sitelerinin cinidir. Doğru Domain tercih edilirse hiç ummadığımız yerlere gelir hiç ummadığımız kapılar açabilir. 2007 tabanlı eski bir domain olan SohbetDj.Com olarak hızlı giriş yaptığımız bu irc dünyasına radyonun önemini de katmak için ”dj” takısı ekledik farklı bir sohbet domaini de bulabilirdik fakat SohbetDJ’Com’u tercih ettik buda yetmedi radyomuzu ayırıp istek paneli vb içerikler eklemek adı altına KumsalFm.Net’ide faaliyete geçirme kararı aldık.

Ülkemizdeki Sohbet Sitelerindeki Radyonun Önemi

Türkiye’ de bu sistemi oturtmuş belli başlı bir en fazla iki site var. Radyo olayı asla hafife alınacak bir olay değil. Bir zamanlar, toplumda etkilerinden en çok söz edilen kitle haberleşme araçları radyo ve televizyondu. Bu dönemlerde okuma, yazma oranının düşük oluşu, radyo ve televizyona yönelimin temelini oluşturmaktaydı. Radyo yayınlan 1927 yılında Ankara ve İstanbul’da kurulan beşer kilovatlık iki istasyonla başlamıştır. 1921 yılında dünyada ilk sürekli ve düzenli radyo yayınının başladığı düşünülürse, bu girişin önemi daha iyi bir şekilde ortaya çıkmaktadır. Radyoculuk alanında “ilkler” arasında sayılan Türk radyosu, kuruluşundan sonraki yıllarda atak yapamadığı, 1960’tan sonra TRT yasası ile çağdaş radyoculuk anlayışıyla çalıştırılmaya başladığı görülmektedir. Radyo aslında fazla önemsenmeyen çok büyük bir etkendir. KumsalFm.Net olarak hayallerimizi projelerimizi gerçekleştirmemiz çok zaman almayacak gibi. Radyo Dj piyasalarına yeni ”Dj” ler kazandırmak bizim içinde ayrı bir mutluluk olacak. Tabi Önüne her gelen dj olacak diye bir şey yok. Dj’lik öz güven isteyen bir meslektir Kendine güvenen öz güveni olan birazda yeteneği dilbaz olan herkes dj olabilir. Dj olmakla ile ilgili kısımda tabi ki ayrı bir hikaye. Bu hikayeyi diğer makalemde uzunca ele alacağım. Umarım bu projemiz yeni ”irc Server” açan arkadaşlarımıza ilham kaynağı olur belli başlı duyulan radyolara sağlam rakipler gelir.

Farkı KumsalFm’ de Fark edin..

 

Bir önceki yazımız olan Bedava Sohbet başlıklı makalemizde KumsalFm, Mobil Sohbet ve SohbetDJ hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar
Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yap

Sayfalar

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır. İnternet Aleminin En Hit Radyosu
Yazsohbet Mobil Sohbet sohbet Turkce Sohbet Yazsohbet sohbet